Paracetamol 1000mg 10 tabletek

6,95 

SKU: 82ddbac8d553 Kategoria: Tagi: , , ,

Opis

LekWskazania: bóle różnego pochodzenia i o różnym natężeniu, szczególnie takie jak: bóle głowy, migreny, bóle reumatyczne, bóle stawowe, mięśniowe i kostne; bóle kręgosłupa, nerwobóle, bóle menstruacyjne, bóle zębów; gorączka w przebiegu przeziębienia lub grypy.Skład: 1 tabletka zawiera: substancję czynną: paracetamol 1000mg oraz substancje pomocnicze: rdzeń tabletki: skrobia żelowana (kukurydziana), krospowidon, powidon, kwas stearynowy, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian; otoczka tabletki (AguaPolish clear 09.03VF): hypromeloza 6cP, talk, glicerol.Działanie: przeciwbólowe, przeciwgorączkowe.Dawkowanie: dorośli: dawka jednorazowa: 1 tabletka powlekana. Kolejne dawki leku należy przyjmować w odstępie co najmniej 4-6 godzin. Maksymalna dopuszczalna dawka dobowa to 4 tabletki powlekane.Przeciwwskazania: uczulenie na którykolwiek ze składników leku, niewydolność wątroby lub nerek, stosowanie inhibitorów MAO, alkoholizm, odwodnienie, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, niedokrwistość hemolityczna, nie stosować u dzieci w wieku poniżej 12 lat, ciąża, laktacja.

gazy po każdym posiłku, cwiczenia interwałowe, octenisept krem, prawidłowe wskazania pulsoksymetru, happy ends, odwodnienie izotoniczne, reumatoidalne zapalenie stawów leki, polipy w gardle, usuwanie tłuszczaków, czyściec zioło, fertilman plus skład, meridol parodont expert

yyyyy