GRIPEX MAX 20 tabl.

25,99 

SKU: 8e9ee66b1a2f Kategoria: Tagi: , , , ,

Opis

Najsilniejsza tabletka na rynku*

Gripex Max to lek, który dzięki zwiększonej sile działania i zawartości trzech składników aktywnych (paracetamolu, pseudoefedryny i dekstrometorfanu) działa także na nasilone objawy przeziębienia i grypy.

Kompleksowy skład Gripex Max działa ze wzmocnioną siłą składników aktywnych, dlatego likwiduje nawet uciążliwe, nasilone objawy przeziębienia i grypy:paracetamol obniża gorączkę i stan podgorączkowy, zwalcza ból gardła, ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe,pseudoefedryna hamuje katar i udrożnia zatkany nos, umożliwiając swobodne oddychanie, zapobiega powstawaniu obrzęku śluzówki nosa,dekstrometorfan łagodzi uporczywy kaszel suchy.

* Dawkowanie 2 tabletki. W dwóch tabletkach Gripex Max jest zawarta maksymalna dawka substancji w lekach bez recepty. 1 tabletka Gripex Max zawiera 500 mg paracetamolu, 30 mg pseudoefedryny, 15 mg dekstrometorfanu.

borówka amerykańska – właściwości, primacor lek, deca durabolin dawkowanie, dermatol, lym podwyższone, mama dha premium skład, badanie na owsik, sema lab, mlody jeczmien, taping, apteka świnoujście, zespol jelita drazliwego, szczepionka fajzer skład, hydroclean plus cavity, xylozel, okłady z kozieradki na kolano, rodzaje nadciśnienia, podwyzszone ft3, drętwienie lewej nogi, nospa max

yyyyy