Lokalizacja:
Warszawa, Rokosowska
22 824 84 24

Newsy

2020-03-22

Wypożyczalnia sprzętu!

⚠️Wypożyczalnia sprzętu fitness ⚠️ ▶️Wychodząc na przeciw Państwa zainteresowaniu, już od poniedziałku możecie wypożyczyć z naszego Klubu sprzęt fitness, który ułatwi Wam utrzymać formę i ćwiczyć z nami online. Kliknij i sprawdź cennik.
2020-03-17

Ćwicz z nami: KINETIC HOME WORKOUT

Kochani Klubowicze, w związku czasowym zamknięciem Kinetic zapraszamy na zajęcia prowadzone w formie wideokonferencji: KINETIC HOME WORKOUT. Zajęcia pozwolą Wam na utrzymanie dobrej formy w czasie zamknięcia ośrodków sportowych. Kliknij i sprawdź plan zajęć.
2020-03-12

Zawieszamy wszystkie karnety.

Z powodu zamknięcia klubu zawieszamy wszystkie karnety. Za chwilę na stronę trafi informacja na temat treningów live. Sprawdzajcie naszego fb i stronę, pozdrawiamy zespół Kinetic Medical&Fitness!
2020-03-11

Klub zamknięty do odwołania

Drodzy Klubowicze! Codziennie dbamy o wasze zdrowie podczas ćwiczeń, dlatego w obliczu obecnej sytuacji, niestety jesteśmy zmuszeni zamknąć klub do odwołania. Od jutra cały obiekt OSiR Ochota przy Rokosowkiej 10 zostanie zamknięty. Chcemy oczywiście dalej Wam pomagać w projekcie lato 2020, dlatego Nasi trenerzy chcą przygotować serie treningów live! Bądźcie na bieżąco z naszą stroną i fb. Więcej szczegółów już niedługo! Do zobaczenia niebawem! #staystrong
Zadzwoń Kontakt Menu