22 824 84 24

Pilates

Pilates to starannie wyselekcjonowany zestaw ćwiczeń, który nie bez przyczyny z roku na rok zyskuje coraz większe grono zwolenników. To fantastyczny trening, polecany każdemu, chcącemu świadomie popracować nad własnym ciałem, nie wykluczając absolutnie nikogo! Doskonale sprawdzi się u osób mniej sprawnych, starszych, niećwiczących od dłuższego czasu a także wszystkich, którzy z powodów zdrowotnych byli zmuszeni zrezygnować z bardziej obciążających, skocznych i szybszych form ruchu. Należysz do którejś z tych grup? Z pewnością szybko odnajdziesz się na zajęciach z pilatesu!

A może na co dzień intensywne treningi nie są Ci obce? W tej sytuacji pilates będzie idealnym uzupełnieniem wysiłku kardio oraz świetną alternatywą dla siłowni.

Zawalcz o piękną sylwetkę. Koniecznie przyjdź na zajęcia z pilatesu jeśli marzysz o pięknie wyrzeźbionym ciele, płaskim brzuchu oraz smukłych udach i pośladkach. Celem pilatesu jest ujędrnienie, zwiększenie sprężystości oraz utrata niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zatroszcz się o swój kręgosłup. Prawidłowo i regularnie wykonywane ćwiczenia pozwalają na zniwelowanie wad postawy, pozbycie się dokuczliwego bólu pleców oraz wzmocnienie mięśni odpowiedzialnych za prawidłową postawę ciała.

Niezwykłość tej metody polega na tym, że przynosi ona korzyści nie tylko dla ciała, ale również dla psychiki – Poprawiając ogólny wygląd sylwetki, wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.

 

  • Intensywność: niska/średnia (spalone kalorie: ~250 - 300 kcal)
  • Dla kogo: zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania
Inne zajęcia
Zadzwoń Kontakt Menu