22 824 84 24

Joga

Jago Ochota

Joga to najstarsza forma ćwiczeń. Jej istotą jest angażowanie zarówno ciała jak i umysłu – praktykując jogę dowiesz się, jak właściwie skoordynować pracę mięśni z oddechem. Treningi przeznaczone są dla wszystkich, bez względu na wiek i poziom aktywności fizycznej. To rodzaj ćwiczeń, który może wykonywać każdy, bez absolutnie żadnych ograniczeń. Joga doskonale wzmacnia ciało, poprawia jego elastyczność oraz redukuje napięcie mięśniowe.

Efekty ćwiczeń, to jednak nie tylko ładna sylwetka. Zajęcia jogi, to także nauka koncentracji, wyciszenia i pozytywnego myślenia. Brakuje ci tego? W trakcie zajęć z pewnością uwolnisz umysł od stresu towarzyszącego ci na co dzień.

Na czym polega joga? Ćwiczenia wykonywane w trakcie treningu bazują na podnoszeniu, utrzymywaniu oraz przenoszeniu ciężaru własnego ciała, poprzez przyjmowanie ściśle określonych póz. Każda część ciała ma za zadanie wykonać konkretną pracę – w jodze nie ma miejsca na dowolność! Nauczymy cię jak współpracować z własnym ciałem, osiągając równowagę, stabilność oraz rozluźnienie, poprzez przeniesienie uwagi ze świata zewnętrznego na wewnętrzny. Nasze treningi wzbogacamy wykorzystując w trakcie ćwiczeń pasy oraz klocki, dające możliwość wykonania jeszcze większej ilości pozycji.

Ćwicząc regularnie szybko odczujesz znaczną poprawę stanu zdrowia. Dzięki zwiększeniu siły mięśni, znika problem bólu pleców, stawów oraz artretyzmu, równocześnie pozwalając doświadczyć spokoju i harmonii z własnym ciałem. Można chcieć więcej?

Inne zajęcia
Zadzwoń Kontakt Menu